Ložnice

Pro ložnicový nábytek v Ostravě a širokém okolí, je řešení od K-Interier ideální volbou. Každý kus nábytku na míru, ať už skříň, postel či komoda, je vyroben tak, aby bezchybně plnil svou funkci a splňoval vaše přesné potřeby. Navrhneme nábytek tak, aby byl úložný prostor maximalizován a přitom zůstala zachována vzdušnost ložnice.

Ložnice pro Váš kvalitní spánek

Ložnice je místem, které slouží převážně k odpočinku. Aby byl odpočinek (spánek) kvalitní, je potřeba zodpovědně a s rozvahou vybírat nábytek, kterým bude Vaše ložnice vybavena. Výsadní postavení zaujímá právě postel. V posteli člověk stráví až 1/3 svého života, proto musí být pohodlná, účelná (např. s úložným prostorem) a v neposlední řadě se musí líbit. Přizpůsobíme ji rozměrům Vaší místnosti a ložnici také dovybavíme vším co je pro Vás potřebné – noční stolky, poličky, toaletní stolky, skříně.

Samozřejmostí je pro nás grafické zpracování. Ještě dříve než bude cokoli vyrobeno, můžeme společně diskutovat a upřesňovat sebemenší detaily ve 3D návrhu tak, aby Vaše ložnice byla ve výsledku ta nej. Po výrobě následuje dovoz a odborná montáž.

Firma K-Interier Morava vyrábí a navrhuje dle Vašeho přání, vkusu a finančních možností. Vaše náklady se mohou optimalizovat například výběrem alternativních materiálů. Vybírat ze spousty materiálů můžete přímo u nás ve firmě z reálných vzorků materiálů.