O nás

Firma K-interier působí na českém trhu od roku 1994 v Ostravě-Kunčičkách. Již od prvopočátku se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku a interiérů. V roce 2006 se naše firma přejmenovala na K-INTERIER Morava s.r.o. V současné době pracuje v naší firmě již 20 kmenových zaměstnanců, kteří se podílí na výrobní a logistické činnosti. Výroba probíhá na moderním strojovém vybavení řízeném počítači, které jsme rokem 2009 ještě vylepšili a nově pořídili s ohledem na lepší kvalitu zpracování – CNC nářezové centrum HOLZMA a CNC obráběcí centrum WEEKE.

Zaměřujeme se na přání každého konkrétního zákazníka, jemuž se snažíme maximálně vyhovět a poradit s výběrem materiálu a možností zpracování.

Naším hlavním výrobním programem se stala výroba kuchyňských linek na míru, kde se snažíme aktuálně reagovat na vývojové trendy v tomto směru.

S postupným rozšiřováním sortimentu a snahou oslovit a uspokojit každého zákazníka Vám dnes můžeme nabídnout kompletní vybavení bytů, kanceláří, hotelů atd.

Samozřejmostí je, že nezůstaneme jen u rad a že Vám nábytek vyrobíme, dovezeme a odborně namontujeme. Vybrat si u nás můžete až z 50-ti různých druhů materiálů – i z přírodně dýhovaného včetně jakéhokoliv kování.

Přesvědčte se sami na našich stránkách, na nichž naleznete v krátkosti vše, co byste potřebovali vědět.

Vzorkovna a naše stroje