Šatní skříně a šatny

Pokud plánujete upravit svůj dům nebo byt způsobem, který by odrážel Váš individuální styl, neváhejte kontaktovat K-Interier Morava s.r.o. Nabízíme nábytek na zakázku, který je vytvořen na základě vašich nápadů a požadavků. Nezáleží na tom, zda potřebujete skříň neobvyklé podoby nebo perfektní šatník pro překvapivě malou ložnici. Máme správná řešení pro Vaše potřeby.

Šatní skříně a šatny

Požadujete volně stojící skříně, vestavnou skříň nebo rovnou kompletní šatnu? U nás máte vždy na výběr ze široké nabídky kvalitních materiálů a návrhů.

Protože nekupujete hotový produkt, ale necháváte si ho vyrobit na míru, můžete maximálně ovlivnit, jak bude váš interiér vypadat. Před vlastní výrobou skříní si můžete prohlédnout kompletní grafický návrh a doplnit ho svými náměty. Máte záruku individuálního přístupu k vaší plné spokojenosti.

Vestavné skříně

Vestavné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým je možné účelně vyplnit každý nevyužitý výklenek v předsíni, ložnici, dětském pokoji, stejně tak i v kanceláři.

Před Vaší první návštěvou u nás je vhodné, abyste měli přibližnou představu ohledně vzhledu a umístění vestavné skříně v místnosti. Co se týče vestavěných skříní, je dobré si také přibližně naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita. Po naší společné schůzce Vám následně zdarma zpracujeme 3D návrh, aby byla Vaše představa co nejreálněji zobrazena a zašleme Vám jej spolu s kalkulací ceny.