Šatní skříně a šatny na míru

Pokud plánujete upravit svůj dům nebo byt způsobem, který by odrážel Váš individuální styl, neváhejte kontaktovat K-Interier Morava s.r.o. Nabízíme nábytek na zakázku, který je vytvořen na základě vašich nápadů a požadavků. Nezáleží na tom, zda potřebujete skříň neobvyklé podoby nebo perfektní šatník pro překvapivě malou ložnici. Máme správná řešení pro Vaše potřeby.

Šatní skříně a šatny

Hledáte volně stojící skříně, vestavnou skříň nebo rovnou kompletní šatnu? V naší nabídce máte vždy možnost vybírat z široké škály kvalitních materiálů a návrhů.

Vzhledem k tomu, že si nekupujete hotový produkt, ale necháváte si vytvořit nábytek na míru, máte maximální vliv na podobu vašeho interiéru. Před samotnou výrobou skříní vám poskytneme kompletní grafický návrh, který můžete doplnit svými náměty. Zaručujeme individuální přístup, abychom zajistili vaši plnou spokojenost.

Vestavné skříně

Vestavné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým lze efektivně využít každý nevyužitý výklenek v předsíni, ložnici, dětském pokoji nebo dokonce i v kanceláři.

Před první návštěvou u nás je vhodné mít přibližnou představu o vzhledu a umístění vestavné skříně v místnosti. Co se týče vestavěných skříní, je dobré předem naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita. Po společné konzultaci zpracujeme zdarma 3D návrh, abychom co nejrealističtěji zobrazili vaše představy, a zašleme vám jej spolu s kalkulací ceny.

Prozkoumejte naše kolekce šatních skříní v našem eshopu.

Požádejte o bezplatnou konzultaci nebo cenový návrh