Šatní skříně a šatny

Pokud plánujete upravit svůj dům nebo byt způsobem, který by odrážel Váš individuální styl, neváhejte kontaktovat K-Interier Morava s.r.o. Nabízíme nábytek na zakázku, který je vytvořen na základě vašich nápadů a požadavků. Nezáleží na tom, zda potřebujete skříň neobvyklé podoby nebo perfektní šatník pro překvapivě malou ložnici. Máme správná řešení pro Vaše potřeby.

Požadujete volně stojící skříně, vestavnou skříň nebo rovnou kompletní šatnu? U nás máte vždy na výběr ze široké nabídky kvalitních materiálů a návrhů.

Protože nekupujete hotový produkt, ale necháváte si ho vyrobit na míru, můžete maximálně ovlivnit, jak bude váš interiér vypadat. Před vlastní výrobou skříní si můžete prohlédnout kompletní grafický návrh a doplnit ho svými náměty. Máte záruku individuálního přístupu k vaší plné spokojenosti.

Vestavné skříně

Vestavné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým je možné účelně vyplnit každý nevyužitý výklenek v předsíni, ložnici, dětském pokoji, stejně tak i v kanceláři.

Před Vaší první návštěvou u nás je vhodné, abyste měli přibližnou představu ohledně vzhledu a umístění vestavné skříně v místnosti. Co se týče vestavěných skříní, je dobré si také přibližně naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita. Po naší společné schůzce Vám následně zdarma zpracujeme 3D návrh, aby byla Vaše představa co nejreálněji zobrazena a zašleme Vám jej spolu s kalkulací ceny.